Provizórne mobilné oplotenie

(14 produktov)
Zháňate mobilné oplotenie? Potrebujete dočasne oplotiť svoj ​​pozemok alebo stavbu? Najrýchlejším spôsobom je použitie mobilných plotových dielcov F2 3455/2000 mm s mobilnými betónovými podstavcami, ktoré spolu tvoria lacný a jednoduchý provizórny plot.

K mobilným plotom ponúkame celý rad príslušenstva, ako je napríklad mobilný spojovací prvok pre pevnejšie spojenie mobilných plotových dielcov. Ďalej bezpečnostný spojovací prvok, ktorý možno demontovať iba pomocou špeciálneho kľúča. V prípade, že budete potrebovať z mobilných panelov vytvoriť otočné krídlo, ktoré by nahrádzalo funkciu brány, odporúčame použiť mobilné koliesko a mobilný otočný záves.

V našom sortimente nájdete vedľa provizórneho oplotenie takisto panely F1 v rozmere 3500/1200 mm, hojne používané ako mobilná plotová zábrana pri koncertoch a rôznych kultúrnych podujatiach. Pre tieto udalosti, a zvlášť potom pre prácu na cestách, predávame v kategórii prenosného oplotenia tiež skladaný výstražný plot AREA, ktorý je vyrobený z vysokopevnostného polyetylénu. Všetky ostatné mobilné panely a zábrany sú na povrchu pozinkované.