Ohradové pozinkované pletivá

(0 produktov)
Potrebujete pletivo na ohradu? Jednou z variant lesníckych uzlových pozinkovaných pletív je ohradové pletivo, ktoré dodávame v roliach po 50 m s vnútorným drôtom 1,6 mm a okrajovým 2,0 mm. Od ostatných typov lesných pletív sa líši tým, že má zhodnú veľkosť oka 150 × 150 mm od spodu až hore. U štandardného lesníckeho pletiva (pletivo na ohradu) je výška oka od spodu vždy hustejšia a postupným stúpaním sa veľkosť oka zväčšuje, teda v hornej časti najväčšie oká.

Ohradové pletivo patrí medzi najlacnejši druh pozinkovaného plotu, a preto sa veľmi často používa v poľnohospodárstve na oplotenie ohrád pre ovce, alebo pastvín pre kravy a kone. Vodivá sieť na ovce aj iné poľnohospodárska zvieratá má tieto parametre: vnútorný drôt 1,6 mm, okrajový drôt 2,0 mm. Jednotlivé siete sa odlišujú počtom drôtov.

Vzhľadom k tomu, že ohradové pozinkované pletivo dobre kopíruje terén a ľahko sa montuje, jeho využitie je populárne v oblasti stavebníctva, na oplotenie ciest, diaľnic, alebo ako provizórny plot okolo stavieb.