Priemyselné oplotenie - plotové dielce

(213 produktov)

Špecializujeme sa nielen na široký sortiment drôtených pletív na ploty ale aj na priemyselné oplotenia (priemyselny plot). Do tejto skupiny spadajú zvárané plotové dielce (diely), ktoré sú k dispozícii v pozinkovanej, alebo poplastovanej povrchovej úprave. Ďalšie delenie je tiež podľa vzhľadu. Rovný tvar majú plotové panely 2D, prelisovaný vzhľad charakterizuje priemyselné ploty 3D.

Drôtené plotové dielce, ktoré sa označujú aj ako plotové polia, sa používajú pre oplotenie priemyselných objektov, ale pre svoju tuhosť a pevnosť tiež okolo športovísk. K týmto zváraným plotovým panelom sa používajú štvorcové stĺpy 60×60 mm, alebo obdĺžnikové stĺpy 40×60 mm, na ktoré sa montujú pomocou príchytiek a u pozinkovaného prevedenia aj pomocou nerezových svoriek a hákových skrutiek.

V tejto kategórii priemyselného oplotenia a montovaných plotov vám ďalej môžeme ponúknuť lacnejšie priemyselny plot – plotové panely LIGHT a samozrejme nesmie chýbať typizované jednokrídlové bránky a dvojkrídlové brány s výplňou panelu 3D.