Plotové stĺpky poplastované PRIMA

(27 produktov)
Poplastované plotové stĺpiky PRIMA vhodné k záhradnému pletivu či k ohradovému pletivu ponúkame v dvoch priemeroch: 38 mm a 48 mm. Stojnice je treba vybrať vo výške minimálne o 50 cm väčšie, než je pletivo, pretože je nutné počítať so zabetónovanou časťou. Pri plánovanej inštalácii podhrabových dosiek pripočítajte ešte ich výšku. Guľaté stĺpiky ponúkame vo výškach od 150 cm do 300 cm.

Stĺpiky PRIMA sú buď iba pozinkované, alebo pozinkované a následne poplastované vo farebnom odtieni RAL 6005 mechová zeleň, alebo RAL 7016 antracitová šedá. Táto dvojitá povrchová úprava znižuje riziko poškodenia na minimum, nie je treba žiadna údržba ani pravidelný náter. Súčasťou každého produktu je plastový klobúčik a jedna príchytka na napínací drôt v zelenej alebo čiernej farbe.

Počet stĺpikov, ktoré budete potrebovať, spočítate najlepšie tak, že si nakreslíte plánik oplotenia a stĺpiky v ňom umiestnite po maximálne 250 cm, v každom výraznejšom zlome terénu a v rohu. V záťažových bodoch naplánujte tiež vzpery. Pri správnej inštalácii poskytne drôtený plot bezpečnú ochranu vášho pozemku, či už ide o záhradu, sad alebo stavebnú parcelu. Ak nie je možné kvôli terénu stĺpiky usadiť do betónu, použite kotevné pätky, ktoré sa k povrchu pripevnia pomocou chemickej kotvy.