Plotové stĺpiky PRIMA pozinkované

(8 produktov)
K štandardným pozinkovaným pletivám ponúkame okrúhle plotové stĺpiky PRIMA v dvoch priemeroch, 38 a 48 mm. Dĺžka stĺpikov sa odvíja od výšky pletiva. Na to, aby ste zvolili správnu dĺžku stĺpika k plotu vám poslúži jednoduchý kľúč. K výške pletiva jednoducho pripočítate 500 mm, čo je časť, ktorá sa zabetónuje. Predávame plotový stĺpik pozink v dĺžkach 1750 mm, 2100 mm, 2250 mm, 2500 mm a 3000 mm.

Plotové pozinkované stĺpiky PRIMA ponúkame vrátane príslušenstva, ktoré už je započítané v cene. Ide o plastový klobúčik a príchytku sa skrutkou na napínací drôt, oboje v čiernej farbe. Pozinkované okrúhle stĺpiky PRIMA môžete kombinovať so záhradnými pletivami, ale tiež napr. s uzlovým či ohradovým pletivom.

V internetovej ponuke máme celý rad plotových stĺpikov. Ku zváraným sieťam Pantanet sú ideálne stĺpiky Clip, k priemyselným panelom zasa štvorcové stĺpiky 60×60 mm alebo obdĺžnikové stĺpiky 40×60 mm, pre okrasné ploty do oblúkov môžeme ponúknuť stĺpiky Dekolux.

Neviete si rady, ako rozmiestniť a jednoducho usadiť plotové stĺpiky? Navštívte našu poradňu, kde vám zodpovieme najčastejšie otázky, vysvetlíme názvoslovie plotov a poskytneme montážne návody.