Plotové panely 3D pozinkované

(7 produktov)
Plotové panely 3D majú veľkosť ôk 50×200 mm a prelisy, ktoré zaručujú tuhosť a pevnosť plotového dielca. Vďaka sile drôtov 5 mm sa panelové oplotenie stáva vhodným typom plotu pre priemyselné objekty a všade tam, kde je potrebné dbať na zvýšenú bezpečnosť. Žiarové zinkovanie zaručí odolnosť povrchu voči poveternostným vplyvom.
 

3D panely – plot

Plotové pozinkované panely 3D ponúkame v širokom výškovom spektre. Výšky 1030 mm a 1230 mm môžeme odporučiť pre výstavbu oplotenia v kombinácii s podmurovkou a ostatné výšky 1530 mm, 1730 mm a 2030 mm k oploteniu priemyselných objektov, tovární, skladísk. Ako vhodný typ plotového stĺpika pre plotové dielce 3D (3D plotove panel odporúčame stĺpiky obdĺžnikového prierezu 40×60 mm, ku ktorým ponúkame celý rad príslušenstva, napríklad strmeňovú príchytku, hákovú skrutku s trhacou matkou a na prepojenie jednotlivých dielcov panelovú spojku.

Panelový plotový systém Nylofor je v našom e-shope k dispozícii nielen v 3D prevedení, ale aj v 2D. Viac informácií nájdete v sekcii Priemyselné oplotenie – plotové dielce.