Zváraná pletivá a zvárané siete

(73 produktov)

Zvárané siete čiže zvárané pletivá sú pre svoju pevnosť a kvalitu stále obľúbenejšie pre oplotenie pozemku, záhrad či domu. Do kategórie zváraných plotov zahŕňame siete PANTANET a FORTINET.

Plotové siete PANTANET sa už cenovo približujú klasickým drôteným pletivám, ale kvalitatívne sú zvárané siete oproti štvorhranným pletivám o stupeň vyššie. Odporúčame ich najmä tam, kde sú v záhradách alebo areáloch psy. Bežné oplotenie väčšie plemená psov pomerne ľahko zničia, ale zvárané pletivo PANTANET je v každom križovaní drôtov odporovo zvarené, čo mu zaručuje veľkú pevnosť. Po zvarení je pletivo kvalitne poplastované ponorením do roztaveného plastu. Týmto procesom je zaručená vysoká priľnavosť plastu k pletivu. Najobľúbenejší je medzi poplastovaným zváraným pletivom typ PANTANET FAMILY, ktorý dokonca ponúkame aj vo farbe antracit.

Pre vyšší stupeň zabezpečenia odporúčame použiť zvárané oceľové siete typu FORTINET. Ide o zvárané pletivo, ktoré je pozinkované a následne poplastované. Často sa používa pre oplotenie elektrární a priemyselných objektov s vysokým stupňom zabezpečenia. V kombinácii s ostnatým, alebo žiletkovým drôtom tieto zvárané ploty predstavujú takmer neprekonateľnú prekážku. Zvárané oceľové siete – poplastované PANTANET a pozinkované s následným poplastovaním FORTINET sa najlepšie montujú na plotové stĺpiky CLIP.