Vchodová bránka

(35 produktov)

Bránka k plotu a záhradná brána PRIMA a Fortinet

Potrebujete doplniť plot o kvalitnú a cenovo dostupnú jednokrídlovú bránku alebo dvojkrídlovú bránu? 
Univerzálna jednokrídlová bránka k plotu a dvojkrídlová brána PRIMA, sú určené pre drôtené ploty zmontované zo záhradného pletiva Standard alebo poplastovaného pletiva Super, dodávané sú tiež k bránke alebo bráne guľaté poplastované stĺpiky. Bránky majú dva nosné stĺpy, nastaviteľné pánty, kľučku a štandardný zámok bez FABky - tu je možné zakúpiť samostatne. Plotovú bránku môžete vyberať z rôznych výšok podľa vašich požiadaviek.
Záhradné vráta, dvojkrídlové plotové brány PRIMA, sú vybavené zaisťovacím štipcom - zarážkou. Plotové brány PRIM sú pozinkované a potom lakované na farbu zelenú alebo antracitovo šedú.
 
K zváraným sieťam alebo ku klasickému štvorhrannému poplastovanému pletivu je ideálna a univerzálna jednokrídlová kovová plotová bránka alebo dvojkrídlová brána Fortinet.
Bránka k plotu Fortinet je v šírke 1 000 mm alebo 1 250 mm. Vysoké sú od 950 mm do 1 950 mm. Brána dvojkrídlová má šírku 3 000 mm alebo 4 000 mm ich výška odpovedá rovnakým rozmerom ako bránka tzn. od 950 mm do 1 950 mm.
Bránka a brána je vyplnená zváranou sieťou s okami o rozmeroch 50 x 50 mm. Vo výbave sú nastaviteľné panty, zámok FAB a 2 nosné poplastované stĺpy.

Bránka do mobilného oplotenia (3D bránka)

Vchodová bránka 3D do mobilného (staveniskového) oplotenia jednokrídlová je v pozinkovanom a v poplastovanom prevedení. Vyberať môžete z farieb - zelenej a antracitovo šedej. Bránka je široká 1 000 mm vo výškach 1 200 mm, 1 500 mm, 1 700 mm a 2 000 mm. Sú univerzálne k všetkým typom panelových výplní s prelismi. Ich vybavenie obsahuje zámok, 2 nosné stĺpy 80 x 80 mm a nastaviteľné pánty.