Archív noviniek

Ako ste boli s nákupom spokojní? Ohodnoťte nás na Heuréke
15.9.2020
Spätná väzba od nakupujúcich je pre nás pochvala za odvedenú prácu alebo hnací motor pre to, aby sme mohli naše služby ešte vylepšiť. Sme radi, že nám píšete recenzie (nielen) na Heuréku. Od tej doby, čo ich tu starostlivo zbierame, nám napísalo takmer tristo zákazníkov a 93 % z týchto recenzií je pozitívnych. Pridáte sa k nim?
Prevádzka e-shopu a odberného miesta od 3. 8. do 14. 8.
23.7.2020
Vážení zákazníci, v termíne od 3. 8. do 14. 8. 2020 bude odberné miesto v Hôrkach zatvorené. V tejto dobe nebudu súčasne vybavované ani expedované objednávky tovaru z e-shopu. Vaše objednávky budeme opäť vybavovať od pondelka 17. 8.
Aktuálne informácie: Prevádzka e-shopu a odberných miest
10.6.2020
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu vybavujeme a expedujeme bez obmedzenia. Pri osobnom odbere Vás prosíme o dodržiavanie bezpečnostných opatrení.
„Nájdete nás na Facebooku.“ Fráza modernej doby, ktorá platí aj u nás
23.5.2020
Prepojme sa na Facebooku. Získajte prehľad o nových akciách, informáciach, produktov. Alebo získajte inšpiráciu pri stavbe plota.
Tipy na záhradu: Prebuďte ju na jar do plnej parády
24.3.2020
Zo zimného spánku sa potrebujú prebudiť všetci. My ľudia postupne zhadzujeme vrstvy teplého oblečenia a jarná únava mizne s predlžujúcimi sa dňami a so zelenajúcimi sa lúkami. Kríky, stromy a trávniky čakajú, až ich niekto zbaví zimného neporiadku, ostrihá a prihnojí a malé sadenice zeleniny či jednoročných rastlín čakajú v sadbovačoch, až ich konečne vysadíme na záhony. Pozornosť si zaslúži tiež záhradné vybavenie a oplotenie.
Aj váš plot chce v zime vyzerať dobre. Postarajte sa o neho
21.11.2019
Pretože chladné alebo dokonca mrazivé dni nie sú práve ideálnym časom na betónovanie, nechajte výstavbu nového oplotenia na jar. Na jeseň a cez zimu je skôr priestor pre zisťovanie škôd, nedostatkov a pre opravu toho, čo príroda alebo iní záškodníci za celý rok napáchali. Máme pre vás pár zásad a tipov, ako sa počas chladných dní o plot postarať alebo ako ho vylepšiť.
Rozumiete plotom? Napovie vám slovník pojmov
16.10.2019
Viete, čo je to bavolet alebo napinák? Tak, ako aj iné odvetia aj oplotenie má svoj „slang“ a odborné pojmy. Neviete si s niečím rady? Pomôže vám slovník pojmov.
Ako si zjednodušiť prácu pri montáži plota
4.9.2019
Ako ľahko a rýchlo vykopať otvory pre plotové stĺpiky a vzpery? Ako ušetriť námahu a čas pri montáži plotov? Ako urobiť otvor do hliny, bez toho aby ste poškodili štruktúru trávniku, či úpravu záhona?
Novinky na našom e-shope
10.7.2019
Prázdniny sú v plnom prúde, avšak my ani na chvíľu neleníme. Pozrite sa, aké novinky zo sveta plotov a pletív práve pristáli na náš e-shop. Ktoré z nich na záhrade využijete?
Fotogaléria v novom dizajne – inšpirujte sa
17.6.2019
Hľadáte inšpiráciu, ako oplotiť váš pozemok? Dali sme dokopy fotografie od našich spokojných zákazníkov a obliekli sme celú fotogalériu do nového kabátiku, alebo skôr monteriek? Ale pristane jej to, že?
Naplánujte si prácu na nadchádzajúcu sezónu
19.3.2019
Chladné počasie nie je pre vonkajšie práce nijak zvlášť hektické. Využite tento čas efektívne a začnite si už teraz plánovať prácu na nadchádzajúce aktívne obdobie. Pozrite sa do našej sekcie Poradňa, kde nájdete veľa inšpirácie a rád či odpovede na najčastejšie otázky.
Oplotenie vo farbe antracit
4.3.2019
Pre tento rok sme predstavili ako novinku oplotenie v atraktívnej farbe antracit. V ponuke nájdete klasické, zvárané, ale aj priemyselné oplotenie v antracit farbe.
Novinky v predaji
26.8.2017
Prázdniny sa pomaly skončili, ale my sme nepovolili ani počas nich.Vybrali sme pre vás nový tovar, ktorý si môžete vyberať v našom e-shope. Čo na vás čaká?
Pletivo záhradu ochráni aj ozdobí
22.3.2017
Dávno už neplatí, že pletivo má iba chrániť záhony, môžete ho taktiež použiť ako ozdobu celejzáhrady. Chovateľský plot potom môžete využiť k výrobe klietok pre zvieratá.
Jednoduchá montáž plotových stĺpikov s pätkami na stĺpiky!
10.11.2016
Potrebujete pripevniť plotové stĺpiky a neviete ako? Potom práve vám ponúkame riešenie v podobe pätiek na stĺpiky. Namontujete ich jednoducho, rýchlo a pritom efektívne. Sú vhodné na rôzne typy základov, naviac ich ponúkame za veľmi prijateľnú cenu.
Poradňa v novom
15.8.2016
Predstavujeme Vám novú technickú stránku našej Poradne. Teraz tam môžete nájsť okrem praktických článkov aj videonávody, v ktorých je názorne ukázaný postup činností, čo Vám celý proces montáže oplotenia ešte viac spríjemní.
Oplotenie pozemku a rodinného domu
17.6.2016
Pred samotnou stavbou nového domu riešia ľudia najskôr oploteniepozemku. Je to úplne správne – či už z bezpečnostného hľadiska pri stavbe, tak aj ako prevencia proti krádežiam.
Aké ploty príslušenstvo využijete na záhrade
2.6.2016
Na jar a v lete trávime na záhradách viac času. Sadíme stromčeky, staráme sa o záhony, skalky a trávnik. Ako to zariadiť tak, aby naša práca neprišla nazmar? Zamerajte sa na oplotenie, ako je drôtené, poplastované a pozinkované pletivo, ktoré ochránia vašu úrodu.
Ohradová pozinkovaná pletiva – najlacnejšie chovateľské pletivo
9.5.2016
Dobre zvolené ohradové pletivo je základom pre každú ohradu pre ovce, konský výbeh alebo pastvinu pre kravy. Vyberte si nové ovčie pletivo a pastierska sezóna môže začať.
Vyberte si k plotu vhodnú bránku
15.4.2016
Plotové bránky sú neoddeliteľnou súčasťou kvalitného oplotenia okolo vášho domu a záhrady. Vyberať je možné z širokého sortimentu prispôsobeného vášmu plotu.