Archív noviniek

Poradíme s výrobou voliér a výbehov
8.7.2021
Ak už vás svrbia kutilské ruky, pretože zima nie je na vylepšovanie záhrady a okolia domu to najlepšie obdobie, pusťte sa napríklad do nového výbehu či voliéry pre vaše domáce zvieratá. A až vyjdú prvé jarné lúče, môžete vytiahnuť na slniečko vyrobenú klietku pre andulky alebo pustiť sliepky, zajace či ovce na prvú čerstvú trávu. Alebo uvažujete o tom, že by ste si najprv na jar kúpili mláďatá oviec, kôz, zajacov alebo malé kuriatka? Spísali sme pre vás pár dôvodov, prečo sa to vyplat
Výber produktov pre záhradkárov: lepšia úroda a krajšie záhony
10.5.2021
Hovorí sa, že po zamrznutých (ľadových) mužoch, ktorí pripadajú na 12., 13. a 14. mája, je najvyšší čas vysádzať prísadbu a predpestované rastliny na záhradné záhony.
Posielame vám prianie krásnych Veľkonočných sviatkov
29.3.2021
Prajeme vám kľudnú Veľkú noc plnú slniečka, dobrej nálady a odhodlania využiť voľné jarné dni k zlepšeniu vašich záhrad, domov a pozemkov. 
Aktuálne termíny dodania tovaru
11.3.2021
Z dôvodu prudkého nárastu počtu objednávok a preťaženie dopravcov je možné, že doručenie zásielok bude trvať o niečo dlhšie, než je obvyklé.
Aktuálne informácie: Prevádzka e-shopu a odberných miest
7.1.2021
Vážení zákazníci, objednávky z e-shopu počas LOCKDOWNU budeme vybavovať a expedovať bez obmedzenia. Pri osobnom odbere Vás prosíme o dodržiavanie bezpečnostných opatrení.
Prajeme vám čarovné Vianoce
15.12.2020
Z celého nášho oranžovo-zeleného srdca vám prajeme krásne Vianoce. Užite si kľudné a pohodové posledné dni roku. Či už sú najkrásnejšie sviatky čarovné presne tak, ako ste si ich vysnívali.
Tohtoročná plotová sezóna u nás končí 18. decembra
7.12.2020
Koniec roka sa blíži míľovými krokmi. Ak u vás ešte neuderili ranné mrazy alebo si chcete pripraviť výbavu na jarnú stavbu plotu, máte stále dosť času.
Mrknite na novinky v našej ponuke
10.11.2020
Do našej ponuky sme doplnili niekoľko nových produktov alebo produktových variácií a rozšírili tak možnosti, ktorými si môžete zabezpečiť a skrášliť svoje záhrady, okolie domov, sady, komerčné objekty alebo stavebné parcely. Než prídu prvé ranné mrazy, je stále vhodná doba pre betónovanie stĺpikov a inštalácii plotu. Navyše je jeseň ideálnym obdobím pre vylepšovanie vašich plotov, napríklad jeho zatienenie alebo oprava odrenín.
Ako ste boli s nákupom spokojní? Ohodnoťte nás na Heuréke
15.9.2020
Spätná väzba od nakupujúcich je pre nás pochvala za odvedenú prácu alebo hnací motor pre to, aby sme mohli naše služby ešte vylepšiť. Sme radi, že nám píšete recenzie (nielen) na Heuréku. Od tej doby, čo ich tu starostlivo zbierame, nám napísalo takmer tristo zákazníkov a 93 % z týchto recenzií je pozitívnych. Pridáte sa k nim?
Prevádzka e-shopu a odberného miesta od 3. 8. do 14. 8.
23.7.2020
Vážení zákazníci, v termíne od 3. 8. do 14. 8. 2020 bude odberné miesto v Hôrkach zatvorené. V tejto dobe nebudu súčasne vybavované ani expedované objednávky tovaru z e-shopu. Vaše objednávky budeme opäť vybavovať od pondelka 17. 8.
„Nájdete nás na Facebooku.“ Fráza modernej doby, ktorá platí aj u nás
23.5.2020
Prepojme sa na Facebooku. Získajte prehľad o nových akciách, informáciach, produktov. Alebo získajte inšpiráciu pri stavbe plota.
Tipy na záhradu: Prebuďte ju na jar do plnej parády
24.3.2020
Zo zimného spánku sa potrebujú prebudiť všetci. My ľudia postupne zhadzujeme vrstvy teplého oblečenia a jarná únava mizne s predlžujúcimi sa dňami a so zelenajúcimi sa lúkami. Kríky, stromy a trávniky čakajú, až ich niekto zbaví zimného neporiadku, ostrihá a prihnojí a malé sadenice zeleniny či jednoročných rastlín čakajú v sadbovačoch, až ich konečne vysadíme na záhony. Pozornosť si zaslúži tiež záhradné vybavenie a oplotenie.
Aj váš plot chce v zime vyzerať dobre. Postarajte sa o neho
21.11.2019
Pretože chladné alebo dokonca mrazivé dni nie sú práve ideálnym časom na betónovanie, nechajte výstavbu nového oplotenia na jar. Na jeseň a cez zimu je skôr priestor pre zisťovanie škôd, nedostatkov a pre opravu toho, čo príroda alebo iní záškodníci za celý rok napáchali. Máme pre vás pár zásad a tipov, ako sa počas chladných dní o plot postarať alebo ako ho vylepšiť.
Rozumiete plotom? Napovie vám slovník pojmov
16.10.2019
Viete, čo je to bavolet alebo napinák? Tak, ako aj iné odvetia aj oplotenie má svoj „slang“ a odborné pojmy. Neviete si s niečím rady? Pomôže vám slovník pojmov.
Ako si zjednodušiť prácu pri montáži plota
4.9.2019
Ako ľahko a rýchlo vykopať otvory pre plotové stĺpiky a vzpery? Ako ušetriť námahu a čas pri montáži plotov? Ako urobiť otvor do hliny, bez toho aby ste poškodili štruktúru trávniku, či úpravu záhona?
Novinky na našom e-shope
10.7.2019
Prázdniny sú v plnom prúde, avšak my ani na chvíľu neleníme. Pozrite sa, aké novinky zo sveta plotov a pletív práve pristáli na náš e-shop. Ktoré z nich na záhrade využijete?
Fotogaléria v novom dizajne – inšpirujte sa
17.6.2019
Hľadáte inšpiráciu, ako oplotiť váš pozemok? Dali sme dokopy fotografie od našich spokojných zákazníkov a obliekli sme celú fotogalériu do nového kabátiku, alebo skôr monteriek? Ale pristane jej to, že?
Naplánujte si prácu na nadchádzajúcu sezónu
19.3.2019
Chladné počasie nie je pre vonkajšie práce nijak zvlášť hektické. Využite tento čas efektívne a začnite si už teraz plánovať prácu na nadchádzajúce aktívne obdobie. Pozrite sa do našej sekcie Poradňa, kde nájdete veľa inšpirácie a rád či odpovede na najčastejšie otázky.
Oplotenie vo farbe antracit
4.3.2019
Pre tento rok sme predstavili ako novinku oplotenie v atraktívnej farbe antracit. V ponuke nájdete klasické, zvárané, ale aj priemyselné oplotenie v antracit farbe.
Novinky v predaji
26.8.2017
Prázdniny sa pomaly skončili, ale my sme nepovolili ani počas nich.Vybrali sme pre vás nový tovar, ktorý si môžete vyberať v našom e-shope. Čo na vás čaká?