Archív noviniek

Ako si zjednodušiť prácu pri montáži plota
4.9.2019
Ako ľahko a rýchlo vykopať otvory pre plotové stĺpiky a vzpery? Ako ušetriť námahu a čas pri montáži plotov? Ako urobiť otvor do hliny, bez toho aby ste poškodili štruktúru trávniku, či úpravu záhona?
Novinky na našom e-shope
10.7.2019
Prázdniny sú v plnom prúde, avšak my ani na chvíľu neleníme. Pozrite sa, aké novinky zo sveta plotov a pletív práve pristáli na náš e-shop. Ktoré z nich na záhrade využijete?
Fotogaléria v novom dizajne – inšpirujte sa
17.6.2019
Hľadáte inšpiráciu, ako oplotiť váš pozemok? Dali sme dokopy fotografie od našich spokojných zákazníkov a obliekli sme celú fotogalériu do nového kabátiku, alebo skôr monteriek? Ale pristane jej to, že?
Naplánujte si prácu na nadchádzajúcu sezónu
19.3.2019
Chladné počasie nie je pre vonkajšie práce nijak zvlášť hektické. Využite tento čas efektívne a začnite si už teraz plánovať prácu na nadchádzajúce aktívne obdobie. Pozrite sa do našej sekcie Poradňa, kde nájdete veľa inšpirácie a rád či odpovede na najčastejšie otázky.
Vianočná prevádzka
19.12.2018
Vážení zákazníci, posledná expedícia tovaru pred vianočnými sviatkami prebehne 20.12.2018 s termínom doručenia 21.12.2018. Rozosielanie tovaru bude obnovené 7.1.2019.
SŤAHOVANIE VÝDAJNÉHO MIESTA
2.3.2018
Vážení zákazníci,chceme Vás informovať o tom, že od 19. 3. 2018 sa mení adresa výdajného miesta!
Akčná ponuka drôtených plotov
10.10.2017
Chceli by ste stihnúť do zimy ešte oplotiť váš pozemok? Alebo sa s oplotením neponáhľade a plot sa chystáte postaviť až na jar? V každom prípade je táto akčná ponuka pre vás ako stvorená!
Novinky v predaji
26.8.2017
Prázdniny sa pomaly skončili, ale my sme nepovolili ani počas nich.Vybrali sme pre vás nový tovar, ktorý si môžete vyberať v našom e-shope. Čo na vás čaká?
AKCIA: Kliešte pre montáž záhradného štvorhranného pletiva bez DPH
18.5.2017
Obľúbená akcia bez DPH je opäť tu. Tentoraz urobíme radosť všetkým, čo sa chystajú na montáž pletiva, konkrétne záhradného štvorhranného pletiva. Vďaka akciu bez DPH kúpite kliešte za iba 18,60 EUR!
Špirály k paradajkám bez DPH
4.5.2017
Zaistite si tento rok úrodu paradajok, ktorú vám bude kde kto závidieť! Sa špirálami k paradajkám máte istotu, že vaše úroda nepríde navnivoč. Teraz si ich môžete zaobstarať za akčnú cenu bez DPH!
AKCIA: Zemný ručný vrták bez DPH
20.4.2017
Pre obľúbenú akciu "tovar bez DPH" sme si tentokrát vybrali zemný ručný vrták. Namiesto pôvodnej ceny 32,20 Eur tak môžete počítať iba s cenou 26,60 Eur.
Pletivo záhradu ochráni aj ozdobí
22.3.2017
Dávno už neplatí, že pletivo má iba chrániť záhony, môžete ho taktiež použiť ako ozdobu celejzáhrady. Chovateľský plot potom môžete využiť k výrobe klietok pre zvieratá.
Jednoduchá montáž plotových stĺpikov s pätkami na stĺpiky!
10.11.2016
Potrebujete pripevniť plotové stĺpiky a neviete ako? Potom práve vám ponúkame riešenie v podobe pätiek na stĺpiky. Namontujete ich jednoducho, rýchlo a pritom efektívne. Sú vhodné na rôzne typy základov, naviac ich ponúkame za veľmi prijateľnú cenu.
Poradňa v novom
15.8.2016
Predstavujeme Vám novú technickú stránku našej Poradne. Teraz tam môžete nájsť okrem praktických článkov aj videonávody, v ktorých je názorne ukázaný postup činností, čo Vám celý proces montáže oplotenia ešte viac spríjemní.
Oplotenie pozemku a rodinného domu
17.6.2016
Pred samotnou stavbou nového domu riešia ľudia najskôr oploteniepozemku. Je to úplne správne – či už z bezpečnostného hľadiska pri stavbe, tak aj ako prevencia proti krádežiam.
Aké ploty príslušenstvo využijete na záhrade
2.6.2016
Na jar a v lete trávime na záhradách viac času. Sadíme stromčeky, staráme sa o záhony, skalky a trávnik. Ako to zariadiť tak, aby naša práca neprišla nazmar? Zamerajte sa na oplotenie, ako je drôtené, poplastované a pozinkované pletivo, ktoré ochránia vašu úrodu.
Ohradová pozinkovaná pletiva – najlacnejšie chovateľské pletivo
9.5.2016
Dobre zvolené ohradové pletivo je základom pre každú ohradu pre ovce, konský výbeh alebo pastvinu pre kravy. Vyberte si nové ovčie pletivo a pastierska sezóna môže začať.
Vyberte si k plotu vhodnú bránku
15.4.2016
Plotové bránky sú neoddeliteľnou súčasťou kvalitného oplotenia okolo vášho domu a záhrady. Vyberať je možné z širokého sortimentu prispôsobeného vášmu plotu.
Máme novo v ponuke umelý živý plot
15.3.2016
Vážení zákazníci, dovoľujeme si vám predstaviť umelý živý plot, ktorý je novinkou v oblasti plotového zatienenia. Vďaka umelému živému plotu, ktorý dokonale imituje ihličnan, sa stane vaša záhrada bezpečná pred zvedavými pohľadmi susedov a okoloidúcich.