Archív noviniek

Aktuálne informácie: Prevádzka e-shopu a odberných miest
14.4.2020
Vážení zákazníci,v dôsledku vyhlásenia núdzového stavu Vládou SR v súvislosti s opatreniami proti šíreniu nákazy koronavírusy (COVID-19) sme boli nútení vykonávať nasledujúce opatrenia pre odbavovanie objednávok z e-shopu.
Tipy na záhradu: Prebuďte ju na jar do plnej parády
24.3.2020
Zo zimného spánku sa potrebujú prebudiť všetci. My ľudia postupne zhadzujeme vrstvy teplého oblečenia a jarná únava mizne s predlžujúcimi sa dňami a so zelenajúcimi sa lúkami. Kríky, stromy a trávniky čakajú, až ich niekto zbaví zimného neporiadku, ostrihá a prihnojí a malé sadenice zeleniny či jednoročných rastlín čakajú v sadbovačoch, až ich konečne vysadíme na záhony. Pozornosť si zaslúži tiež záhradné vybavenie a oplotenie.
Otváracia doba a vybavenie objednávok do konca roka
17.12.2019
Blížiaci sa koniec roka je vždy doba s veľkými očakávaniami, ale aj útek od pracovného zhonu a bilancovania uplynulých mesiacov. Preto aj my v lacne-oplotenie.sk necháme cez sviatky na prelome roka výdajne aj expedíciu objednávok zatvorené. Ak si ale u nás chystáte urobiť zimnú objednávku, máte dostatok času i príležitostí. V starom aj v novom roku.
Aj váš plot chce v zime vyzerať dobre. Postarajte sa o neho
21.11.2019
Pretože chladné alebo dokonca mrazivé dni nie sú práve ideálnym časom na betónovanie, nechajte výstavbu nového oplotenia na jar. Na jeseň a cez zimu je skôr priestor pre zisťovanie škôd, nedostatkov a pre opravu toho, čo príroda alebo iní záškodníci za celý rok napáchali. Máme pre vás pár zásad a tipov, ako sa počas chladných dní o plot postarať alebo ako ho vylepšiť.
Rozumiete plotom? Napovie vám slovník pojmov
16.10.2019
Viete, čo je to bavolet alebo napinák? Tak, ako aj iné odvetia aj oplotenie má svoj „slang“ a odborné pojmy. Neviete si s niečím rady? Pomôže vám slovník pojmov.
„Nájdete nás na Facebooku.“ Fráza modernej doby, ktorá platí aj u nás
23.9.2019
Prepojme sa na Facebooku. Získajte prehľad o nových akciách, informáciach, produktov. Alebo získajte inšpiráciu pri stavbe plota.
Ako si zjednodušiť prácu pri montáži plota
4.9.2019
Ako ľahko a rýchlo vykopať otvory pre plotové stĺpiky a vzpery? Ako ušetriť námahu a čas pri montáži plotov? Ako urobiť otvor do hliny, bez toho aby ste poškodili štruktúru trávniku, či úpravu záhona?
Novinky na našom e-shope
10.7.2019
Prázdniny sú v plnom prúde, avšak my ani na chvíľu neleníme. Pozrite sa, aké novinky zo sveta plotov a pletív práve pristáli na náš e-shop. Ktoré z nich na záhrade využijete?
Fotogaléria v novom dizajne – inšpirujte sa
17.6.2019
Hľadáte inšpiráciu, ako oplotiť váš pozemok? Dali sme dokopy fotografie od našich spokojných zákazníkov a obliekli sme celú fotogalériu do nového kabátiku, alebo skôr monteriek? Ale pristane jej to, že?
Naplánujte si prácu na nadchádzajúcu sezónu
19.3.2019
Chladné počasie nie je pre vonkajšie práce nijak zvlášť hektické. Využite tento čas efektívne a začnite si už teraz plánovať prácu na nadchádzajúce aktívne obdobie. Pozrite sa do našej sekcie Poradňa, kde nájdete veľa inšpirácie a rád či odpovede na najčastejšie otázky.
Oplotenie vo farbe antracit
4.3.2019
Pre tento rok sme predstavili ako novinku oplotenie v atraktívnej farbe antracit. V ponuke nájdete klasické, zvárané, ale aj priemyselné oplotenie v antracit farbe.
Vianočná prevádzka
19.12.2018
Vážení zákazníci, posledná expedícia tovaru pred vianočnými sviatkami prebehne 20.12.2018 s termínom doručenia 21.12.2018. Rozosielanie tovaru bude obnovené 7.1.2019.
SŤAHOVANIE VÝDAJNÉHO MIESTA
2.3.2018
Vážení zákazníci,chceme Vás informovať o tom, že od 19. 3. 2018 sa mení adresa výdajného miesta!
Akčná ponuka drôtených plotov
10.10.2017
Chceli by ste stihnúť do zimy ešte oplotiť váš pozemok? Alebo sa s oplotením neponáhľade a plot sa chystáte postaviť až na jar? V každom prípade je táto akčná ponuka pre vás ako stvorená!
Novinky v predaji
26.8.2017
Prázdniny sa pomaly skončili, ale my sme nepovolili ani počas nich.Vybrali sme pre vás nový tovar, ktorý si môžete vyberať v našom e-shope. Čo na vás čaká?
AKCIA: Kliešte pre montáž záhradného štvorhranného pletiva bez DPH
18.5.2017
Obľúbená akcia bez DPH je opäť tu. Tentoraz urobíme radosť všetkým, čo sa chystajú na montáž pletiva, konkrétne záhradného štvorhranného pletiva. Vďaka akciu bez DPH kúpite kliešte za iba 18,60 EUR!
Špirály k paradajkám bez DPH
4.5.2017
Zaistite si tento rok úrodu paradajok, ktorú vám bude kde kto závidieť! Sa špirálami k paradajkám máte istotu, že vaše úroda nepríde navnivoč. Teraz si ich môžete zaobstarať za akčnú cenu bez DPH!
AKCIA: Zemný ručný vrták bez DPH
20.4.2017
Pre obľúbenú akciu "tovar bez DPH" sme si tentokrát vybrali zemný ručný vrták. Namiesto pôvodnej ceny 32,20 Eur tak môžete počítať iba s cenou 26,60 Eur.
Pletivo záhradu ochráni aj ozdobí
22.3.2017
Dávno už neplatí, že pletivo má iba chrániť záhony, môžete ho taktiež použiť ako ozdobu celejzáhrady. Chovateľský plot potom môžete využiť k výrobe klietok pre zvieratá.
Jednoduchá montáž plotových stĺpikov s pätkami na stĺpiky!
10.11.2016
Potrebujete pripevniť plotové stĺpiky a neviete ako? Potom práve vám ponúkame riešenie v podobe pätiek na stĺpiky. Namontujete ich jednoducho, rýchlo a pritom efektívne. Sú vhodné na rôzne typy základov, naviac ich ponúkame za veľmi prijateľnú cenu.